مجموعه پدرام کامپیوتر یکی از معتبر ترین فروشگاه های آنلاین کشور که در آغاز عصر دیجیتال تغییر و تاثیر آن در روابط فعالیت حوضه فروشگاه اینترنتی توانسته به عنوان یكی از فروشگاه های قطعات الكترونیک در ایران به شمار رود كه در حال حاضر بیشترین فعالیت خود را به فروش اینترنتی اختصاص داده است تا  بیشترین حجم خدمت رسانی را به مشتریانی كه در تهیه قطعات با مشكل روبرو هستند داشته باشد.
جلب رضایت مشتریان، با نیاز سنجی و درایت مدیر محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان  که در راستای این سیاست گذاری، سایت pedramcomputer.com راه اندازی گردید.مهمترین فعالیتپدرام کامپیوتر ، در زمینه های تهیه و توضیع قطعات الكترونیك،‌ ابزار آلات و ‌تجهیزات کامپیوتر ، قطعات و لوازم جانبی متمركز شده است و قیمت های درج شده در سایت نیز به روز بوده و به صورت روزانه آپدیت و برای تک فروشی ذكر شده است.
فروشگاه اینترنتی پدرام کامپیوتر  ،در صدد جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.