هارد Hdd 500g stock

کد محصول: هارد Hdd 500g stock
موجودی 2 تا 3 روز دیگر
تعداد بازدید 140

توضیحات محصول

هارد Hdd 500g stock

هارد Hdd 500g stock 


هدف از تولید هارد وسترن اینترنال آبی

هارد وسترن آبی با هدف کاربرد عمومی با بازدهی مناسب طراحی شده است و همچنین سر و صدا و مصرف بیشتر نسبت به هارد سبز دارد که در اینصورت عملکرد بهتری نیز دارد و میتوان از آن به عنوان هارد اولیه استفاده کرد .این سری از هارد دیسک های وسترن دیجیتال نسبت به امکاناتی که دارد جزو سری میان رده و با کیفیت وسترن دیجیتال هستند.


موارد استفاده برای هارد وسترن اینترنال آبی

این هاردها مناسب کامپیوترها می باشد و همچنین مناسب برای کاربرد های روزمزه و جوابگوی بسیاری از نیازهای کاربران میباشد نکته حائز اهمیت در این هارد های سری جدید آبی تراکم دیتا در یک نقطه می باشد که در نتیجه این عملکرد سرعت بیشتری برای دسترسی اطلاعات می توان داشت.


ویژگی های هارد وسترن اینترنال آبی

اندازه هدهای این محصول با اندازه 3.5 اینچ و در قالب استاندارد می باشد ، همچنین سرعت چرخش یا rpm آن 5400 دور در دقیقه می باشد . حافظه‌ی کش این سری 8 تا 64 مگابایت است هارد دیسک با دو رابط SATA ll  با سرعت 3 و 6 گیگابایت بر ثانیه می باشد. تکنولوژی Advanced Format (قالب‌بندی پیشرفته) نیز به‌منظور افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی هارددیسک، تکنولوژی Cool & Quiet به‌منظور خنک‌کردن بیشتر هارددیسک و کم‌شدن سر و صدای آن، تکنولوژی Shock Guard به‌منظور بالا بردن مقاومت هارددیسک در برابر ضربه یا شوک و تکنولوژی Data lifeguard برای حفاظت از داده‌ها به کار می‌رود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید