مادربرد گیگا gigabyte h61 ds2

مادربرد گیگا gigabyte h61 ds2

1,300,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: GIGA H61
موجودی در انبار
تعداد بازدید 894

توضیحات محصول

مادربرد گیگا gigabyte h61

gigabyte h61 ds2 مادربرد گیگا 

مادر برد h61 گیگابایت نسل 3و 2 cpu intel ساپورت هست DRR3

مادربرد به برد اصلی یا برد مادر دستگاه گفته می شود. این قطعه الکترونیکی در داخل انواع لپ تاپ ها، کیس، گوشی های موبایل و یا حتی ساعت های هوشمند وجود دارد و از آن استفاده می شود. اگر هم اکنون محفظه کیس کامپیوترتان را باز کنید، بزرگترین قطعه ای که داخل کیس مشاهده می کنید و روی آن اجزایی از جمله سپپیو، رم، هارد دیسک، کارت گرافیک و سایر کامپوننت ها قرار گرفته، این قطعه همان مادربرد می باشد. 

اما سئوال اینجاست که مادربرد چه گونه کار می کند؛ خوب است بدانید که مادربرد به صورت مستقیم در عملکرد سیستم نقشی ندارد اما با این حال سوکت و تراشه های موجود در این قطعه در سرعت و عملکرد سیستم نقش بسیار مهمی ایفا می کند. پس از قرارگرفتن تمامی قطعات سخت افزاری روی مادربرد و متصل شدن سیستم به برق، مادربرد بخش های مختلف را با کمک باس ها و پل ها به یکدیگر متصل نموده و علاوه بر انتقال برق به قطعات مختلف، مادربرد وظیفه انتقال اطلاعات بین این قطعات را نیز بر عهده دارد..

رای اینکه درک واضح تری از مادربرد داشته باشید یک شهر بزرگ را در نظر بگیرید؛ تمامی خیابان ها، آزاد راه ها و مسیرهای ارتباطی برای این ایجاد شده اند تا سایر ساختمان ها و اماکن مهم را به یکدیگر ارتباط دهند. کار مادربرد نیز در کامپیوتر دقیقا به همین صورت می باشد. مادربرد در تلاش است تا بین پردازشگر مرکزی و سایر بخش ها ارتباط برقرار کند. پس اکنون دقیق متوجه شده اید که مادربرد چیست و چگونه کار میکند. خوب است بدانید که مادربرد در تلاش است تا به دو هدف اصلی خود دست یابد؛ اولن هدف مادربرد این است که انرژی الکتریکی را در اختیار سایر اجزا قرار دهد و دومین هدف نیز این می باشد که مسیری را فراهم کند تا اجزا بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند.

خصوصیات محصول

  • مادر برد
  • socket 1155
  • Memory Slots دو اسلت رم
  • RAM Memory Technology DRR3
  • CPU Support Supports 3rd Gen. Intel® CPU and 2nd Gen.l®
  • Brand GIGABYTE
  • RAM Support 16GB
  • PORT PS2/COM/USB/SOUND/LPT/LAN/VGA

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید